BABOLAT

Firma Babolat je bez sebemenší diskuze nejvýznamnější výrobce tenisových strun na světě a ne náhodou se s ní mnoho ostatních výrobců srovnává. Tradice výroby sahá až do roku 1875. Dnes Babolat nabízí velmi širokou nabídku vysoce kvalitních přírodních i syntetických strun, které používá mnoho hráčů a hráček top 100 ATP i WTA. Přestože výplety Babolat se řadí mezi ty dražší, vzhledem ke své kvalitě si nachází zákazníky i na českém trhu. 
Výplety pro závodní hru, zejména do raket s klasickou nebo jen mírně zvětšenou hlavou (do 660 cm2). Výplety jsou primárně určené do raket Babolat řady Pro  (označené Pure ... , se stejným úspěchem je lze ale použít i do podobně koncipovaných raket ostatních výrobců. Poslední dva roky se stal Pro Hurricane a novější Pro Hurricane Tour nejhranějším výpletem na trhu vůbec.

servis2[2].jpg
Kategorie:   E-SHOP  > Plotrové role  > Tenisové výplety  > BABOLAT
Podkategorie:
  hybridní (eshop) (0)
  komfort (eshop) (0)
  přírodní (eshop) (0)
  síla (eshop) (0)
  tour (eshop) (0)
  trvanlivost (eshop) (0)
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena s DPH  
V této kategorii nejsou žádné katalogové položky.

Nové balení: Snadno viditelné výhody produktů.
Piktogram a výkonnostní indexy na novém balení pomáhají rychle identifikovat vlastnosti výpletu (dle ikony/značky a barevného rozlišení):

Síla = blesk = červená barva
Komfort = polštář = zelená barva
Trvanlivost = hodiny = modrá barva

Výzkumný a vývojový tým firmy Babolat zkoumal a otestoval každý výplet ve svých laboratořích, a též na kurtě s hráči všech úrovní (testovány byly výplety tloušťky 1.30mm).
Každému výpletu bylo přiřazeno hodnocení výkonnosti – od 1 do 5 – v závislosti na kvalitách vyžadovaných samotnými hráči: síla, komfort a trvanlivost. Poté byl výplet klasifikován v kategorii, kde měl nejvyšší hodnocení.